30 березня 2016 року у Запорізькому обласному музично-драматичному театрі ім. Магара показали незвичайну виставу, яка змусила плакати усіх присутніх. "Оскар і Рожева Пані" запросили на прем'єру жителів та гостей міста. Серед них - 10 вихованців нашого навчального закладу. Можливість відвідати театр, збагатитися духовно та емоційно
...
Читати далі »
Переглядів:
425
|
Додав:
aleksandr
|
Дата:
04.04.2016
|
| |