![](http://2.bp.blogspot.com/-DUU1Nnrq69c/VgpGIFWSmtI/AAAAAAAAALM/7MLhigV52Iw/s320/IMG_5529.JPG)
Всі ми прагнемо забезпечити дітям щасливе дитинство. Щасливе – означає безтурботне, цікаве, радісне, безпечне. Тому, з самого раннього віку необхідно прищеплювати дітям знання правил поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій, виховувати у них ціннісне ставлення до славного здоров’я.
саме з такою метою на початку нового навчального року в школі-інтернаті «Джерело» проводиться Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.
Переглядів:
468
|
Додав:
aleksandr
|
Дата:
29.09.2015
|