21 березня 2017 року у Запорізькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти учасниками енергокоманди проекту "Школа енергії 2.0" було проведено діалогову зустріч з вчителями географії та економіки Запорізької області. Заняття пройшло у розрізі спецкурсу екології з теми: "Через школу - до нової культури енергоспоживання". Активна співпраця відбулася завдяки заступнику завідувача кафедри дидактики та методів викладання природничо-математичних дисциплін Коржу Олександру Павловичу та викладачеві навчального відділу Савіч Ірині Олександривні, які запросили вихованців школи-інтернату "Джерело" та надали змогу презентувати діяльність енергокоманди для освітян Запорізької області.
![](https://2.bp.blogspot.com/-8f35hoK_vbA/WNEwnLWBlyI/AAAAAAAAC2k/WSuxW0l5Q-gdxDbC_DRrOu5n6it2Cvu9gCLcB/s200/DSC_1360.JPG)
Педагогам було презентовано проект "Школа енергії 2.0", ознайомлено із технічними пристроями, матеріалами, які були напрацьовані під час реалізації проекту, анонсовано роботу шкільного сайту проекту, продемонстровано скрайбінг-ролик "Еко-десерт".
У вчителів з'явилося безліч запитань щодо подальшої співпраці з енергоаудиторами у рамках реалізації проекту у Запорізькій області.
Задля практичного втілення низки заходів педагогів деяких шкіл запрошено на тематичні дні енергії, що проходитимуть у квітні у школі-інтернаті "Джерело".