«Світлий вересень знову скликав
В рідній школі своїх дітлахів
І до книжки , до знань закликав,
Щоб учився тут кожен й мужнів»
01 вересня 2014 року о 09.00 годині святом Першого дзвоника розпочався новий 2014-2015 навчальний рік у КЗ «Запорізькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті «Джерело» ЗОР.
В цьому році наші першокласники (20 учнів) зробили свій перший крок на великому шляху знань. Малюків на лінійку, за традицією, виводили лагідні та чуйні перші вчителі та вихователі.![](/DSC_2042.jpg)
Учні школи подорослішали за літо, відпочили і засмагли. Вони знову зустрічаються зі своїми друзями і діляться враженнями про проведені літні канікули, бачимо щирі посмішки вчителів, вихователів та щасливі, турботливі очі батьків. В усих відчуття того, що попереду нова сторінка життя - цікава, барвиста і повна нових знань.
На першовересень завітали дорогі гості з подарунками - начальник Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації – Ярмощук Микола Анатолійович та начальник Департаменту фінансів Запорізької обласної державної адміністрації Медвідь Сергій Миколайович, які привітали всіх присутніх з початком нового навчального року, побажали учням та вчителям «урожайного» на оцінки, знання та нові починання року та вручили першокласникам шкільне приладдя в дарунок.
![](/DSC_2056.jpg)
На лінійку завітали і казкові герої – Буратіно і Мальвіна, які відкрили двері до чарівної Країни Знань, стежками якої, діти підуть до нових знань, до нових вершин!
Під звуки першого дзвоника святкова лінійка добігла кінця, і вихованці посіли свої почесні місця за партами, щоб розпочати важкий, але такий цікавий навчальний процес.
Зі святом, дорогі друзі!
Хай щастить усім нам у нелегкій подорожі по Країні Знань! |